izmir 2 el temiz beyaz eşya

48Amacımız spot ve 2.el eşya alım-satımlarında izmir’deki en güvenilir ve kaliteli müessese olmaktır. Siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için uğraşmatayız.

yavuz Spot Eşya’da aradığınız her türlü eşya, ev mobilyası, televizyon, buz dolabı, çamaşır & bulaşık makinesi ve daha bir çok ürüne ulaşabilirsiniz.

tel = 0232 364 46 64 

gsm = 0542 845 18 94

Sıfırdan ev kurmak artık daha ucuz Sizde mağazamıza gelerek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Sıfırdan farksız kalite testleri yapılmış aradığınız her ürün Kapınıza kadar nakliye imkanı ve garantiyle sizlerlerleyiz.

Yavuz Spot İZMİR İkinci El Eşya Alanında Olarak 2. El Eşyalarınızı, Spot Eşya ve Eski Eşyalarınızı Yerinde Görerek Nakit Olarak Alıyoruz. Sizde Bizi Arayarak   İkinci El Eşyalarınızı Nakit Olarak Satabilirsiniz. Dilerseniz Whatshapp ‘tan Bize Resim Göndererek Fiyat Teklifi Alabilir Anlaşmamız Halinde Adresinize Gelerek Eşyalarınızı Alabiliriz. İkinci El Eşya da Güvenin Adresi Elvan Spot Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekten Gurur Duymaktadır.

tel=0232 364 46 64

gsm =0542 845 1894

İkinci El Eşyalarınızı Değerlendirerek Yeni Eşyalarınız İçin Bütçe Oluşturabilirsiniz. Bu Sayede Ekonominize Katkı Sağlamış Olursunuz. Dilerseniz İkinci El Eşya Almak İçinde Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Uygun Fiyatlarla Eşyalarınızı Değerlendirebilirsiniz. Eşya Alıp Satmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.Bir Cevap Yazın